Hakkımızda

Merhaba;

İşte sonunda başardık, buradayız.

Yazacak , söyleyecek çok şeyimiz var.

Yeni bir işe başlamak, yeni bir sayfa açmak, ne kadar zor aslında. Bir başlasak gerisi çorap söküğü gibi gelecek. O zaman önce tanışalım. Bendeniz Şeyda, Mete’nin annesiyim. Epeydir sağlık sektöründe yönetici olarak çalışıyorum, hatırı sayılır miktarda okumuşluğum da var.

Ama ben şimdiye kadar beni tanımlayan en güzel sıfatla karşınızdayım…

2012 yılında oğlumuzu kucağımıza aldığımızda değişen sadece sıfatlarımız değildi elbette. Tüm hayatımız bu değişime ayak uydurdu çok kolay olmasada. 6 ay gece gündüz ağlayan bir oğlan, işten ayrılıp bebeğine bakmaya çalışan ben, 6 ay boyunca evine gidemeyen annem ve her şeye rağmen işine de bize de sonsuz sabır ve anlayışla yaklaşan babamız…( hikayenin daha çook kahramanı var elbette, hatta Dudu’nun bakışlarını görür gibiyim. Sıkıntı yok hepsinin zamanı gelecek J)

Kendi baktığımız taraftan nasıl görünüyor hayat, onu yansıtmaya çalışacağız mete ve ben. Hatta daha ileri gidersek bu işin sonunda Mete Bey’e çok güzel bir hatıra defteri kalacak büyüdüğünde keyifle okuması için. Bu da bebekliğine ait belki tek kare fotoğrafı olmayan ben ve benim gibi bir çok akranım için bulunmaz bir nimet denebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website